SZTÁRVILÁG
A Rovatból

„Én a szerelme vagyok, nem az, aki otthon tartja” - Lady Szomjas és Erika a közös és külön töltött időről

Fontosak a külön töltött órák, hogy jobban érezhessék magukat egymással. Bár elengednék egymást egyedül bulizni, jobban szeretnek mindenhova együtt menni.
Fischer Gábor - szmo.hu
2024. június 18.



Lady Szomjas, polgári nevén Szomjas Jennifer, újabb videóval jelentkezett, amiben bemutatja barátnőjét és mesélnek kapcsolatukról. Jenni évek óta nyíltan vállalja, hogy a saját neméhez vonzódik, és most egyre többet beszél Erikáról, akit a nagy Ő-nek tart. Kettejük közt már az eljegyzés is szóba került. Tavaly év végén azonban egy váratlan helyzet miatt ki kellett költözniük korábbi otthonukból, de szerencsére az első lakás, amit megnéztek, megfelelő volt, így gyorsan otthonra találtak. Ráadásul már egy macskát is örökbe fogadtak.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

@erikaszurszabo által megosztott bejegyzés

Jenni és Erika egy melegbárban találkoztak először, és azonnal érezték, hogy különleges kapocs van köztük. Kapcsolatukról szóló tartalmaik egyre több pozitív visszajelzést kapnak, ezért most közös videóban mesélnek a bizalomról. Elmondták, hogy megosztják egymással a telefonjuk helyzetét, nem féltékenységből, hanem mert így érzik magukat biztonságban. Egymás jelszavait is ismerik, de nem leskelődnek a másik telefonjában, mert bíznak egymásban. Arra a kérdésre, hogy találkozhatnak-e egyedül a barátnőikkel, így válaszoltak:

„Neki 10 éves barátnői vannak, gyakran én biztatom, hogy menjen kávézni velük, hogy legyen egy kis 'én ideje'. Az én legjobb barátaim fiúk, ő is nyugodtan lógna velük, mert bízom bennük és benne is. Én nem szeretek egyedül lenni, szeretem, ha ő is velem van, de nincs megtiltva, hogy egyedül menjen”

– mondta Jenni, mire Erika helyeselt.

„Az elején, amikor még nem ismertem a barátait, kicsit furcsa volt, de most már mindenkit ismerek. Nem zavar, ha elmegy egyedül találkozni bárkivel is, élje az életét, én a szerelme vagyok, nem az, aki otthon tartja” – tette hozzá Erika.

Később azt is elárulták, hogy bár elengednék egymást egyedül bulizni, jobban szeretnek mindenhova együtt menni.

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
18 éves lett Várkonyi Andrea lánya – Fotón megmutatta lányát és a családi köszöntést is
Bochkor Gábor és Várkonyi Andrea lánya, Nóra a felnőtt korba lépett. Természetesen nem maradt el a családi ünneplés sem, volt torta és ölelés is.
F. O. - szmo.hu
2025. április 21.



„Nem tudom mikor történt, hogy eltelt 18 év!

Felnőtt lettél! Boldog vagyok, hogy 18 éve az anyukád vagyok!! Maradj mindig ilyen, nagyon szeretünk!

Boldog szülinapot itt is kislányom!!” – írta Facebook-posztjában Várkonyi Andrea, akinek Bochkor Gábortól született gyermeke, Nóra élete egyik jeles dátumához érkezett.

A bejegyzésben található fotók egyikén az látszik, hogy Várkonyi Andrea, majd férje, Mészáros Lőrinc is felköszöntötte a születésnapos lányt, és át is ölelte őt a családi ünnepségen. Egy képen pedig az ünnepi torta is látható.

(via Blikk)


Link másolása
KÖVESS MINKET:

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Aurelio elsírta magát a Nagy Duett adásában – egy börtönt idéző díszletben kellett fellépnie
Nótár Mary oldalán rappelte el T. Danny slágerét a ValóVilág egykori győztese. A közönség tombolva ünnepelt, a zsűritagok pedig állva tapsolták meg a szívszorító előadást.


A Nagy Duett húsvétvasárnapi adásában Aurelio és Nótár Mary közös produkciója kapta a legnagyobb figyelmet. A páros T. Danny Az életem című dalát adta elő, a stúdió pedig egy valódi börtön hangulatát idézte – írta meg a Blikk.

Aurelio a dal előtt elmondta, hogy nem szégyelli a múltját, és szeretné, ha története másoknak is tanulság lenne. Tavaly februárban, két nehéz év után szabadult a börtönből.

A produkció után a közönség hatalmas tapssal jutalmazta őket, Kasza Tibi és Horváth Tomi pedig állva tapsoltak.

A ValóVilág egykori győztese annyira meghatódott, hogy már a zsűri értékelése előtt sírni kezdett, majd az elhangzott szavak után még jobban zokogott.

Szabó Zsófi így fogalmazott: „Régóta ismerünk téged, Aurelio, és kevés ennyire szerethető alak van a médiában, aki ilyen hülyeségeket követ el, mint te, és bárcsak minden bűnöző annyira lenne bűnöző, mint te.... Csináltál hülyeségeket, a kisfilmedben azt mondtad, hogy megtanultad a leckét, meg is van neked adva erre a lehetőség: a csodálatos kislányod, életed, barátaid.... ez egy nagyon szép produkció volt”.

Kasza Tibi a maga stílusában reagált:

„Lebilincselő produkció volt. Csak azt akartam mondani, hogy rabul ejtett. Fantasztikus volt, megható volt”.

A zsűri végül 40 ponttal jutalmazta az előadást.

Videón Aurelioék produkciója

Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Ilyen még nem volt A Nagy Duettben - A nézők visszatapsoltak egy kiesett párost
A nézők kezébe került a döntés, hogy az énekesek visszakerülhetnek-e a műsorba. A villámszavazás nagyon egyértelmű eredményt hozott.


Radics Gigi és Visváder Tamás a vasárnapi adásban búcsúztak A Nagy Duett színpadától, hétfőn azonban váratlan fordulat következett: a TV2 bejelentette, hogy a műsor történetében először a nézők dönthetnek egy kiesett páros sorsáról – egész konkrétan a visszatéréséről.

A csatorna villámszavazást tartott, amelyben hat korábban kiesett párosra lehetett voksolni: Szorcsik Viki és L.L. Junior, Molnár Anikó és Nagy Feró, Schmuck Andor és Sári Évi, Geszler Dorottya és Stohl András, Gáspár Győző és Dér Heni, valamint Radics Gigi és Visváder Tamás szerepelt a listán.

A hétfő estig tartó, ötórás szavazás tétje az volt, hogy a legtöbb voksot begyűjtő páros teljes jogú versenyzőként visszatérhet a műsorba.

A TV2 Instagram-posztja szerint egyértelműen Radics Gigi és Visváder Tamás aratott, megszerezve a szavazatok 47 százalékát, így vasárnap este újra színpadra léphetnek A Nagy Duettben.

(24.hu)


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Elképesztően cuki: Palácsik-Ráthonyi Tímea húsvéti szettben mutatta meg kisfiát
Az újdonsült anyuka egy édes, nyuszis ruhába öltöztette kisfiát, aki boldogan rugdalózott és mosolygott a szettben.


Mint ahogy arról korábban már mi is írtunk: rengeteg megpróbáltatás után hatalmas áldás érte Palácsik-Ráthonyi Tímeát. Megannyi vetélés, sikertelen lombik, IVF-kezelés és injekció után néhány hónapja béranya segítségével megszületett az első gyermeke, Ben. De már úton van a második is, akit Timi hord a szíve alatt. A kislány július közepén érkezik majd.

Az újdonsült anyuka az utóbbi időben több fotót és videót is megosztott már növekvő pocakjáról, és a kisfiáról is. A minap, húsvét alkalmából

amin egy édes, nyuszis szettbe öltöztette kisfiát, aki boldogan rugdalózott és mosolygott.

Az édes pillanatkor Timi az Instagram-oldalán osztott meg felvételeket. Ezt ITT meg is tudod nézni.


Link másolása
KÖVESS MINKET: