Videón egy nő utolsó pillanatai, mielőtt elragadták az óriási hullámok Szocsiban
Sokkoló videó terjed a közösségi oldalakon, ami egy 20 éves nő utolsó pillanatait örökítette meg, írja a LADbible. A fiatal nő és párja éppen az oroszországi Szocsi tengerpartján sétálgattak, amikor hirtelen megtörtént a tragédia.
A videón látható, amint a pár kézen fogva sétálnak a tenerparton, amikor hirtelen az addiginál is hevesebb hullámok csapnak le a partra. Bár a férfi ki tud evickélni a vízből, a nő nem ilyen szerencsés: egy hullám elragadja, és bár egy pillanatra újra felbukkan, egy következő hullám ismét maga alá temeti.
A mentőcsapat közleménye szerint a nő keresése azonnal megkezdődött, de eddig sikertelen volt. A mentők kiterjesztették a keresést a Rivera strandtól a Mamayka mikrokörzetig, abban a reményben, hogy nyomára bukkanhatnak az eltűnt nőnek.
A tragédiáról készült videót itt lehet megnézni, de csak erős idegzetűeknek ajánljuk:
Woman gets swept out to sea as her boyfriend frantically tries to help save her in Sochi, Russia.
— Collin Rugg (@CollinRugg) June 18, 2024
Devastating.
The incident reportedly happened while the couple was visiting from the Russian city of Lipetsk.
The couple could be seen going to the water's edge when massive waves… pic.twitter.com/zEaFXoDjkg