Vérben úszott a siófoki luxushotel szobája – lázban tartotta az egész várost a sztori
A siófoki Hotel Azúrban három hete kering egy hátborzongató történet, amely a város lakóit is lázban tartja. A dráma egy francia férfihoz köthető, aki március 3. és 5. között tartózkodott a szállodában. A kijelentkezése után a takarítók megdöbbentő látványra érkeztek: az ágy és a fürdőszoba vérben úszott, adta hírül a Blikk.
A városi szóbeszéd gyorsan szárnyra kapott, és különféle találgatások jelentek meg arról, mi is történhetett pontosan.
takarítást pedig egyáltalán nem kértek.
A szálloda egyik alkalmazottja a lapnak elmondta: „A férfi egy bőrönddel jelentkezett be, majd azzal is távozott, ám hogy a nő mikor hagyhatta el a szállodát, nem lehet tudni. Éppen emiatt nem tudjuk, mi történt, de a rengeteg vér arra utalt, hogy valami nagyon nem volt rendben abban a szobában.”
A történet gyorsan terjedt a közösségi médiában, ahol különböző elméletek láttak napvilágot egy eltűnt nő, egy bőröndbe zárt holttest és egy esetleges bűntény kapcsán.
A rendőrség hivatalos közleményt adott ki az ügyben. Vajda Eszter százados, a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense elmondta, hogy
Ezt követően elhagyta a hotelt, de nem sokkal később autójával karambolozott. A mentők a baleset során észrevették, hogy a jobb könyökhajlatában egy vágott seb található, ami nem a baleset következménye volt. A férfi olyan állapotban volt, hogy azonnal pszichiátriai kezelésre szorult, és jelenleg is a pécsi klinikán ápolják. Azóta sem szólalt meg.
A rendőrség a szükséges szakértői vizsgálatok elvégzése érdekében eljárást indított, de a jelenlegi adatok szerint bűncselekmény gyanúja nem merült fel. Vajda Eszter százados hozzátette: a rendőrség nem titkol el valós bűneseteket, de a nyomozás sikeres lezárása érdekében nem minden információt tesznek közzé.
A Blikk információi szerint a szálloda biztonsági kameráinak felvétele alapján a férfinél nem volt olyan bőrönd, amiben elfért volna egy feldarabolt holttest. A képek alapján legalább egy liter vért veszthetett a sérült, emiatt lehetett rosszul később, vezetés közben.