Visszatért a TISZA-aktivisták réme: Bayer tüntetésén járt a férfi, aki élve akarta megnyúzni a tiszásokat
A CÖF és Bayer Zsolt által szervezett mai tüntetésen ismét feltűnt egy ismerős arc: C. József, akit korábban közösség tagja elleni erőszak miatt ítéltek el felfüggesztett börtönbüntetésre. A férfi ezúttal is aktívan jelen volt, és egy videóban beszélt a politikai helyzetről, vette észre a Blikk.
A Millenárison rendezett eseményen C. József egy másik tüntetővel kezdett beszélgetni, miután megtetszett neki a férfi táblája. A felvételen előbb saját múltjáról beszélt, majd a TISZA Párt támogatóiról is kifejtette véleményét. Azt mondta:
Egy másik videóban, amit ugyanott rögzített, arról beszél, hogy szerinte Magyar Péterék hazaárulók, és „kapják meg a büntetésüket, úgy, ahogy ő is megkapta a fél év börtönbüntetését” – utalva saját, végrehajtásában 2 évre felfüggesztett ítéletére.
C. József neve már korábban ismertté vált: március 29-én a TISZA Párt egyik kelenföldi aláírásgyűjtő standjánál támadt rá az önkéntesekre. Szidalmazta őket, majd megrongálta a pultjukat is. A helyszínen akkor többek között azt kiabálta: „nem rendőr kell ide, hanem hóhér. Mindnyájatokat föl kell akasztani!”
A történtekről Magyar Péter is beszámolt, és egy videót is megosztott a férfi tombolásáról: