Milliárd forintnyi kórházi számlára ébredt a kómából, de nem ez volt a legrosszabb, ami a lábadozó férfire várt
Sírva fakadt az ápoló, amikor a 30 éves John Pennington a hat hónapig tartó kómából felébredve megszólította őt. Ám hamarosan kiderült, a Las Vegas-i férfinek is bőven van oka sírni.
Mint a Mirror idézi, az autóbaleset után agysérülést szenvedő, abból lábadozó férfi egyik első kérdése az volt, merre van az édesapja. Heteket kellett várnia, hogy megtudja a szörnyű választ.
Az emiatti bűntudat végigkísérte felépülésem [...] Tanultam az öngyilkosságról, és ez segített abban, hogy végül megbocsássak magamnak. Volt okom arra, hogy magamat hibáztassam? Nem. Valami részeg kölyök, aki az apja BMW-jét vezette fényszóró nélkül, belém és a haveromba rohant, traumás agysérülést okozva” – idézik a férfit, aki a Redditen osztotta meg a történetét. Ám Apja tragédiája nem az egyetlen nehézség volt, amivel meg kellett küzdenie.
A számla rendezésére a GoFundMe segítségével indított egy adománygyűjtő kampányt, de – mint fogalmazott – az „nem tartott sehová”. Végül egy ügyvéd segített lefaragnia az adósságból:
„Az ügyvédem nagyszerű munkát végzett, hogy mindent kifizethessek. Megkönnyebbültem, amikor azt mondta, hogy minden rendben van. Nem lettem éppen gazdag, bár belegondolva, hogy mennyivel tartoztam, valahogy azért mégis.”