SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Hódi Pamela: Szoktunk beszélgetni apáról, tehát nincsen besöpörve a szőnyeg alá, nem akarjuk elfelejteni

Az influenszer úgy hiszi, sikerült lányát átsegíteni a nehéz időszakon, az iskolában jól teljesít, sőt barátai is lettek.


Október végén lesz 11 éves Berki Natasa Zselyke, Hódi Pamela és a néhai Berki Krisztián közös gyermeke. Hódi a Palikék Világa legutóbbi adásában mesélt arról, hogyan próbálja segíteni lányát édesapja halálának feldolgozásában.

„Bátran ki merem jelenteni, hogy jól van. Szoktunk beszélgetni apáról, tehát nincsen besöpörve a szőnyeg alá, nem akarjuk elfelejteni apát. Neki rengeteg emléke van az édesapjáról. »Anya, itt olyan illat van, mint amikor apával odamentem, meg amikor apa ezt vette nekem…« Neki nagyon-nagyon sok emléke van az apukájáról és ezeket ő bátran ki is mondja, és ezzel is erősíti szerintem magában ezeket az emlékeket, és ez szerintem egy tök jó dolog”

– idézi a Blikk Hódit.

A sok beszélgetésen túl videókat is szoktak nézni Berkiről, mert ezek segítenek Natasának.

„Neki rengeteg fotó van apáról is kint a falon, szokott írni leveleket neki. Úgyhogy szerintem így rendben vagyunk.”

Hódi Pamela arról is beszélt, hogy lánya jól teljesít az iskolában és barátokra is talált, így úgy érzi, sikerült átsegíteni a nehéz időszakon. Ehhez, mint mondta, nagyban hozzájárult az az erős családi háttér, amit férjével, Tóth Bencével nyújtanak Natasának. Pamela pszichológushoz is elvitte lányát a tragédia feldolgozása érdekében, de végül ezt „elengedte.”

„Nem erőltettem rá Natira azt, hogy itt van ez az idegen néni, mutatkozz be, majd feltesz neked 86 kérdést, azokra te nyugodtan válaszolj. Miért válaszolna? Nem kell, hogy válaszoljon” – fogalmazott.

„Elvittem pszichológushoz, azt mondta a pszichológus, hogy vele minden rendben van, nem kell járnia. Mindenki azt mondta, hogy ez így nincsen rendben, ezért elvittem egy másik pszichológushoz, és ő is azt mondta, hogy Nati rendben van. Ez azért van, mert velem olyan a kapcsolata, hogy az anya-lánya kapcsolat feletti. Szóval valahogy úgy kezel engem Nati, vagy talán én őt, mintha a pszichológusa lennék. Annyira szoros, bizalmi kapcsolatban vagyunk, hogy őneki bőven elég az, ha amit érez, azt velem meg tudja beszélni. És én mindig jó tanácsokat adok neki, meghallgatom, és neki az elég.”


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
18 éves lett Várkonyi Andrea lánya – Fotón megmutatta lányát és a családi köszöntést is
Bochkor Gábor és Várkonyi Andrea lánya, Nóra a felnőtt korba lépett. Természetesen nem maradt el a családi ünneplés sem, volt torta és ölelés is.
F. O. - szmo.hu
2025. április 21.



„Nem tudom mikor történt, hogy eltelt 18 év!

Felnőtt lettél! Boldog vagyok, hogy 18 éve az anyukád vagyok!! Maradj mindig ilyen, nagyon szeretünk!

Boldog szülinapot itt is kislányom!!” – írta Facebook-posztjában Várkonyi Andrea, akinek Bochkor Gábortól született gyermeke, Nóra élete egyik jeles dátumához érkezett.

A bejegyzésben található fotók egyikén az látszik, hogy Várkonyi Andrea, majd férje, Mészáros Lőrinc is felköszöntötte a születésnapos lányt, és át is ölelte őt a családi ünnepségen. Egy képen pedig az ünnepi torta is látható.

(via Blikk)


Link másolása
KÖVESS MINKET:

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Aurelio elsírta magát a Nagy Duett adásában – egy börtönt idéző díszletben kellett fellépnie
Nótár Mary oldalán rappelte el T. Danny slágerét a ValóVilág egykori győztese. A közönség tombolva ünnepelt, a zsűritagok pedig állva tapsolták meg a szívszorító előadást.


A Nagy Duett húsvétvasárnapi adásában Aurelio és Nótár Mary közös produkciója kapta a legnagyobb figyelmet. A páros T. Danny Az életem című dalát adta elő, a stúdió pedig egy valódi börtön hangulatát idézte – írta meg a Blikk.

Aurelio a dal előtt elmondta, hogy nem szégyelli a múltját, és szeretné, ha története másoknak is tanulság lenne. Tavaly februárban, két nehéz év után szabadult a börtönből.

A produkció után a közönség hatalmas tapssal jutalmazta őket, Kasza Tibi és Horváth Tomi pedig állva tapsoltak.

A ValóVilág egykori győztese annyira meghatódott, hogy már a zsűri értékelése előtt sírni kezdett, majd az elhangzott szavak után még jobban zokogott.

Szabó Zsófi így fogalmazott: „Régóta ismerünk téged, Aurelio, és kevés ennyire szerethető alak van a médiában, aki ilyen hülyeségeket követ el, mint te, és bárcsak minden bűnöző annyira lenne bűnöző, mint te.... Csináltál hülyeségeket, a kisfilmedben azt mondtad, hogy megtanultad a leckét, meg is van neked adva erre a lehetőség: a csodálatos kislányod, életed, barátaid.... ez egy nagyon szép produkció volt”.

Kasza Tibi a maga stílusában reagált:

„Lebilincselő produkció volt. Csak azt akartam mondani, hogy rabul ejtett. Fantasztikus volt, megható volt”.

A zsűri végül 40 ponttal jutalmazta az előadást.

Videón Aurelioék produkciója

Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Ilyen még nem volt A Nagy Duettben - A nézők visszatapsoltak egy kiesett párost
A nézők kezébe került a döntés, hogy az énekesek visszakerülhetnek-e a műsorba. A villámszavazás nagyon egyértelmű eredményt hozott.


Radics Gigi és Visváder Tamás a vasárnapi adásban búcsúztak A Nagy Duett színpadától, hétfőn azonban váratlan fordulat következett: a TV2 bejelentette, hogy a műsor történetében először a nézők dönthetnek egy kiesett páros sorsáról – egész konkrétan a visszatéréséről.

A csatorna villámszavazást tartott, amelyben hat korábban kiesett párosra lehetett voksolni: Szorcsik Viki és L.L. Junior, Molnár Anikó és Nagy Feró, Schmuck Andor és Sári Évi, Geszler Dorottya és Stohl András, Gáspár Győző és Dér Heni, valamint Radics Gigi és Visváder Tamás szerepelt a listán.

A hétfő estig tartó, ötórás szavazás tétje az volt, hogy a legtöbb voksot begyűjtő páros teljes jogú versenyzőként visszatérhet a műsorba.

A TV2 Instagram-posztja szerint egyértelműen Radics Gigi és Visváder Tamás aratott, megszerezve a szavazatok 47 százalékát, így vasárnap este újra színpadra léphetnek A Nagy Duettben.

(24.hu)


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Megint beszólt egy celebnek Hajós András - A Nagy Duettben egy dal kapcsán jutott eszébe odaszúrni egyet
A TV2 népszerű műsorában húsvétvasárnap már csak öt sztárpár maradt versenyben, de ez nem lassította le a tempót.


Hajós András ismét megosztó kijelentést tett egy élő tévéműsorban. Ezúttal Pataky Attilára utalt A Nagy Duett vasárnapi adásában, amikor Lékai-Kiss Ramóna és Brasch Bence az Edda „Őrült” című dalát adták elő.

A produkció után Hajós így fogalmazott: „Milyen lehet az a nő, aki még Pataky Attilánál is őrültebb?” A megjegyzést a Story szúrta ki.

A tévés személyiség nemrég kért bocsánatot Balázs Klárinak tett korábbi beszólása miatt. Most ismét egy ismert magyar előadóval kapcsolatban fogalmazott meg hasonlóan szókimondó véleményt.

A TV2 népszerű műsorában húsvétvasárnap már csak öt sztárpár maradt versenyben, de ez nem lassította le a tempót. A párosok látványos előadásokkal próbálták elnyerni a zsűri és a közönség tetszését.

Kérdés, hogy Pataky Attila válaszol-e Hajós kijelentésére, vagy inkább elengedi azt.


Link másolása
KÖVESS MINKET: